Gvardiola očima ne veruje! Levandovski kao sa druge planete!

utorak 22.09.2015.
21:33

Ako ne gledate utakmicu između Bajerna i Volsfburga, niste ni svesni šta propuštate! Čudo neviđeno!

BETA/AP Photo/Matthias Schrader

Robert Levandovski večeras ulazi u istoriju fudbala! Ovakav golgeterski podvig se gotovo ne pamti! Pet golova u razmaku od samo osam minuta, a još je prvo poluvreme presedeo na klupi! On je tako postao prvi rezervista u istoriji Bundeslige koji je na jednoj utakmici postigao 5 golova.

Opširnije o fudbalskoj temi večeri čitajte OVDE, a u prilogu pogledajte i kako je trener Bajerna Pep Gvardiola propratio peti, ujedno i najlepši gol svog napadača, za vođstvo od 5-1 protiv Vofsburga!