Grujic hoće osvetu

sreda 20.09.2017.
15:26

Srpski fudbaler je konačno dobio priliku u Liga Kupu, ali je njegov tim nažalost završio takmičenje.

Epa/Peter Powell

Jirgen Klop je odlučio da u Liga Kupu protiv Lestera ukaže šansu Marku Grujiću od prvog minuta.

Srpski internacionalac je odigrao prosečan meč, u finišu je zaradio i žuti karton, te nije ostavio najbolji utisak.

"Redsi" su izgubili sa 2:0, te su ispali iz daljeg toka takmičenja, a šansu da se revanširaju "Lisicama" imaće već za vikend u okviru 6. kola Premijer lige.

Grujić veruje da Liverpul može do sva tri boda u narednom kolu, čime bi bila prekinuta crna serija od početka septembra.

"Ne smemo da dozvolimo da nam glave padaju, moramo da se fokurisamo na subotu. Igraćemo na istom terenu, protiv istog protivnika, moramo da se skoncentrišemo na Premijer ligu i ostale kupove.

Ako budemo igrali ponovo kao u prvom poluvremenu i budemo skoncentrisaniji i iskoristimo neke prilike, slavićemo u subotu. To je dobra stvar za nas. Mi stvaramo puno prilika, ali moramo da se okrenemo i realizaciji