''Grofu'' ne ide u Rusiji, treći poraz u četiri kola

nedelja 06.08.2017.
17:17

Bivši trener Crvene zvezde ne može se pohvaliti učinkom na startu nove sezone, na klupi ruskog Arsenala iz Tule.

Beta/BranislavBožić/Mo

Najnoviji poraz, ukupno treći, Arsenal je pretrpeo danas na svom terenu od novajlije u ligi, ekipe Tosna, koja u prva tri kola nije osvojila ni bod.

Bilo je 2:1 za goste, pa je Božovićev tim sada na 14. mestu na tabeli sa tri osvojena boda.

Prvo poluvreme završeno je vođstvom Arsenala, pogotkom Berčamova, tačnije njegovim evrogolom u 40. minutu, ali su gosti početkom drugog prelomili utakmicu u svoju korist, pogocima Galiulina u 48. i Markova sedam minuta kasnije.

Mogla je Božovićeva ekipa do izjednačenja, dosuđen je jedanaesterac u njihovu korist u 69. minutu, ali crnogorski napadač Luka Đorđević nije bio precizan sa bele tačke.

Večeras se igraju još tri utakmice u četvrtom kolu ruske Premijer lige, a našu najveću pažnju privlači duel Krasnodara i Urala od 19 časova.