''Grof'' pred ruskim novinarima posle novog poraza: ''Ima i moje krivice''

ponedeljak 07.08.2017.
11:36

Očekivala se juče sigurna pobeda Arsenala protiv novajlije u ligi, ali Božovićev tim je ostao praznih šaka.

Screenshot/YouTube/Арсенал ТВ

Vodio je Arsenal iz Tule na poluvremenu sa 1-0, ali u nastavku je primio dva pogotka, uz neiskorišćen jedanaesterac, pa je treći poraz u četiri utakmice bio neminovan.

''Nismo pokazali igru kakvu smo morali. Čak i u prvom poluvremenu, kada smo poveli zahvaljujući individualnoj akciji, a ne timskoj igri.

Izgubili smo mnogo duela, a u pojedinim momentima nam je i sreća okrenula leđa. Ipak, to je fudbal... Navijači su ponovo bili jako dobri i hvala im na podršci'',
izjavio je Božović.

Ruske novinare je zanimalo zbog čega već drugu utakmicu zaredom Arsenal gubi posle preokreta u drugom poluvremenu. Tako je bilo i protiv Rubina, tako i juče protiv Tosna.

''Sa Rubinom nije bilo funkcionalnih problema, ali ovoga puta se nismo dobro kretali na terenu. Ovo je negde i moja krivica'', priznaje Božović.

Na pitanje zašo je Luka Đorđević izveo jedanaesterac, Božovć je imao zanimljiv odgovor.

''Uzeo je loptu. Da sam ja ustao sa klupe i rekao 'Ne, pusti nekog drugog da šutira' i da taj drugi promaši, onda bi svi rekli da je to moja krivica. Ovako, ko uzme loptu - šutira'', objasnio je Božović.

Kompletnu konferenciju za medije možete da pogledate OVDE.