nedelja 08.11.2015.
20:10

Atletiko Madrid nje uspeo da dođe do sva tri boda u 93. minutu.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

Veoma tvrda utakmica, Sporting iz Hihona je danas izgledao odlično u defanzivi, imali su čak i par kontri iz kojih su mogli da ugroze gol ekipe Dijega Simeonea.

Ipak, Atletiko je zahvaljujući suvom kvalitetu došao do sva tri boda, bili su bolja ekipa danas, i iako nisu imali ni sreće u pojedinim trenucima meča, uspeli su da stignu do pobede u 93. minutu golom Grizmana.

Od 60. minuta krenula je veća dominacija Atletika, Grizman je imao dve dobre prilike, ali je golman gostiju dobro reagovao.

Pored golmana Kueljara, Espinoza, kolumbijski defanzivac, je danas bio prosto sjajan i neprelazan i sigurno je kandidat za igrača meča.

Ipak, usledila je jedna duga lopta Dijega Godina, Antoan Grizman je samo postavio glavu i pogodio za 1:0 čime je postavio konačan rezultat.

Dakle, nakon ovog kola Atletiko Madrid je 3. sa 4 boda manje od lidera Barselone.