petak 25.07.2014.
09:20

Milan se loše proveo na otvaranju američke turneje, primili tri komada protiv Olimpijakosa.

Beta/AP Photo/The Canadian Press, Darren Calabrese

Loša partija Milana u Torontu, lako su izgubili od Olimpijakosa sa 3:0. Grci su dominirali, iako su njihovi reprezentativci sedeli na klupi, sa druge strane jasno "Rosoneri" bez reprezentativaca, Baloteli je bio na tribini i dobio aplauze.

Na terenu dosta problema za Pipa Inzagija, na početku je El Šaravi imao šansu, pa je Olimpijakos poveo Domingeza.

U nastavku je Saponara propustio priliku da izjednači, a onda je usledio nokaut, gol Dijamantakosa je praktično dotukao Milan. Čitavo drugo poluvreme nisu uspeli da se oporave, na kraju je desetak minuta pre kraja Buhalakis postavio konačnih 3:0 za Pirejce.