Goleada u Vigu, Katalonci izvukli bod

petak 29.09.2017.
22:52

Na premijeri sedmog kola španske Primere, Selta je ugostila Đironu.

Sjajan meč smo videli na "Balaidosu", na kraju nije bilo pobednika, utakmica između Selte i Đirone okončana je rezultatom 3:3 (2:2).

Povela je Selta u osmom minutu preko Sista, ali su sjajni gosti imali odgovor samo dva minuta kasnije.

Mohika je pronašao Portu, a ovaj je u 10. minutu poravnao rezultat, ali tu se gosti nisu zaustavili.

Samo četiri minuta nakon izjednačenja, Đirona dolazi do preokreta, Huanpe pronalazi Stuanija, a bivši napadač Mildsbroa donosi prednost gostima.

Ali, samo dva minuta nakon toga, nastavlja se neverovatan rasplet na "Balaidosu", pada i četvrti gol u uvodnim minutima, Selta preko Gomeza dolazi do izjednačenja.

Ipak, izgleda da su timovi ostali bez municije, pa su morali da "menjaju šaržere" na poluvremenu.

Trebalo im je u nastavku doduše daleko vremena da se načnu, a Selta je ponovo krenula prva. Igrao se 76. minutu kada je Vas doneo novi preokret i novu prednost domaćinu.

Kada se činilo da će tako i ostati, Huanpe postiže gol za Đironu u 88. minutu i poravnava rezultat.

Do kraja ipak nije bilo golova, sjajan meč u Vigu i podela bodova.