Goleada - Bambi i ''Armejci'' osvojili Ural!

subota 27.09.2014.
14:43

Prva utakmica devetog kola ruske Premijer lige odigrana je u matine terminu, a Tošićev CSKA je u meču punom preokreta i golova, nastavio seriju pobeda.

pfc-cska.com

Aktuelni šampion Rusije upisao je danas i četvrtu uzastopnu pobedu u tamošnjoj Premijer ligi.

CSKA je gostovao ekipi Urala i na kraju slavio rezultatom 4-3. Domaći tim je rano poveo, već u 10. minutu meča, a srpski reprezentativac Zoran Tošić je pokrenuo ''Armejce'' odličnom asistencijom na isteku prvih pola sata igre, a koju je u gol pretvorio Džagoev.

U finišu prvog poluvremena potpuni preokret, koji je Moskovljanima doneo Eremenko za 1-2 posle prvih 45 minuta.

Početkom drugog poluvremena, domaći su preko Smolova uspeli da izjednače, ali je u nastavku meča raspoožen za golove bio Dumbija, koji je sa svoja dva pogotka, u 69. i 89. minutu doneo trijumf ''Armejcima''. U međuvremenu je Erokin uspeo da izjednači na 3-3, ali je radost domaćih kratko trajala.

Zoran Tošić je na terenu proveo 78 minuta, zamenio ga je Efremov, a njegovom timu je ovo ukupno sedma pobeda od početka sezone, uz dva poraza.

U prilogu pogledajte golove sa današnjeg meča i Tošićevu asistenciju.