Gol Salaha na debiju!

petak 14.07.2017.
21:28

Novi fudbaler Liverpula, postigao je pogodak već na svom prvom nastupu u novom klubu.

liverpoolfc
liverpoolfc

Mohamed Salaha je ovog leta napustio Romu i vrati se u engleski fudbal. On je naime pre nekoliko godina iz Bazela prešao u Čelsi, ali se na "Bridžu" nije snašao.

Sada će se po drugi put okušati u Premijer ligi, a ako se po jutru dan poznaje, ovoga puta biće daleko uspešniji.

Čovek za kog je Liverpul oborio rekord kada su transferi u pitanju, postigao je pogodak na svom debiju za klub sa "Enfilda".

On je naime zatresao mrežu Vigan Atletika, u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena pomenunte utakmice i tako poravnao rezultat pred odlazak na odmor.

Inače, rezultat nakon 45 minuta je 1:1, Vigan je poveo u 21. minutu golom Džilbija.

Pogodak egipatskog reprezentativac pogledajte u nastavku.

11:02

Firminjo (klasa)cenim ga zbog ljubavi prema fudbalu vidi se to na terenu to vrv vidi i klop zato ima toliko poverenja u njega imao je par sansi juce ali bice to dobro,coutinjoa ne treba komentarisati,lalana tehnicki dobar,salah juce malo pogubljen uplasen hteo da se pokaze u sto boljem svetlu umlatila ga euforija ali solidna partija bice to odlicno korektno prvo poluvreme,drugo sam odprilike razocaran grujic ne gleda napred nije mi jasno nzm sta se desilo sa njim juce,henderson neprimetan do 10 min pre kraja,sturidge nadam se da ce biti zdrav njemu tako malo treba za sve zajeban igrac origi mlaka voda ima ga i nema ostali slaba partija doduse i postava je bila daleko tehnicki slabija od prve ali videcemo,sve u svemu par pojacanja stoper levi bek eventualno zadnji vezni i to e to posto golmana ne verujem da ce kupovati

MancCity!!!
04:28

opasan finisher nema sta, poradio je na tome da moze da ubaci loptu na prazan gol od 5 metara

_mladen_
12:43

On se nasao tamo gde treba, da bi uradio to sto si napisao.

_mladen_
18:16

Pa svaka mu cast kad postize onoliko golova kad toliko masi. Neverovatno kako svi pljujete, a svi redom mase sanse. Cak i tvoj Aguero ih milion promasi, jel zbog toga los igrac?

MancCity!!!
16:08

do ove sezone je promasivao i gore, zato me iznenadio ovako sjajnom realizacijom

LiverpulovacYnwa
Friday, 14.07.2017
22:40

bravo lave,nije ti bilo puno tesko al nebitno nek si ga dao za lijep utisak,idemo i mi dalje na trizistu jos likevi bek i stoper ajde Jirgene iznenadi nas :)

AstorRed
04:45

Izbenadio nas je, jos jedan prosek iz hala kao i ovaj iz rome.. Tuzni smo sa transferima..

20:11

ako nisi zadovoljan okaci u svoju sobu sal Psg a i uzivaj,ja Liverpul volim od kad znam za sebe,ne stidim se dal bili 10 ti il prvi to je moj klub za koji navijam,da igramo drugu ligu ja opet volim svoj klub tako da ne pisi gluposti,Salah je dobar momak i bice dobro pojacanje nismo mi ko ostali da dajemo preko 200 mil svaki prelazni rok,klub je stao na noge tako da bice i trofeja i pojacanja polako :)

The Real Man
22:34

Ovu akciju treba da pokazu Djurdjevicu i Leonardu.

Roger Elliott
21:57

Gotovo ligu sampiona osvajaju. Pa ovo bi bilo ko dao iz seoskih liga.

Vernesdelic8LFC.
22:39

Kako god poderat cemo vas

Kolos
16:38

Nije te bilo neko vreme, hvala ti na tome.

00:00

Hajd ako je to za tb uvreda IZVINI nAli sam kazes da nisu simpaticni znaci i ti vrijedjas nAl et nebitno

MSSZRMK
23:03

Svako ima svoje misljenje ali ja razliku od tebe ne zelim nikoga uvrediti.Liverpul zna imati lepse dresove.

Mino Rajola
21:50

Gol iz jako teške situacije :-)

_mladen_
21:31

Bice on dobro pojacanje, samo malo da se uigra sa ostalim igracima. Gledajuci prvo poluvreme, najvise ocekujem sledece sezone od Kutinja, jer je on kljucan igrac za Liveprul. Vidi se da zeli da bude najbolji i samo da ne bude povreda i bice duplo bolji nego prosle sezone.

emin.sljivar
22:14

to si u pravu gledam utaknicu uzivo a firmino jer imao veliku sansu pri rezultatom 0-0

AstorRed
04:49

Ako nam i ostala pojacanja budu kvaliteta salaha blago se nama.. To ti je kao da imamo perfektan prvi tim pa aj da dovdimo igrace za klupu koji mozda nisu ni za to..

_mladen_
00:08

Firmino je malo izgubio osecaj za prvi dodir veceras, ali je pokazao savrseno koliko on donosi Liverpulu. Jednostavno ako Klop zali da igra bez klasicnog napadaca, nema bolje opcije od Firmina. Decko je veceras razigrao sve igrace i lepo od njega sto je Salahu poklonio gol.