Gol Despotovića nedovoljan, Astana i dalje bez pobede u LE

četvrtak 03.11.2016.
18:54

Pogodak srpskog fudbalera nedovoljan za prvu pobedu Astane u Ligi Evrope ove sezone.

fca.kz
fca.kz

Fudbaleri Astane i Olimpijakosa remizirali su rezultatom 1:1 (1:1) u prvom meču četvrtog kola Lige Evrope.

Strelac jedinog pogotka za Astanu bio je Đorđe Despotović u osmom minutu, dok je izjednačujući pogodak postigao Seba na isteku pola časa igre.

U domaćem sastavu, svih 90 minuta odigrao je Nemanja Maksimović, dok je Despotović napustio teren osam minuta pre kraja. U grčkom timu nije bilo Luke Milivojevića.

On je u osmom minutu pogodio mrežu Olimpijakosa za vođstvo svog tima, nakon što je iskoristio centaršut sa desne strane.

Olimpijakos je ostao lider na tabeli sa sedam osvojenih bodova, dok je Astana poslednja sa samo dva boda.