11:48
Izvor: Beta

Fudbaler Atletiko Madrida Kevin Gameiro priznao je da je bio ljut nakon izmene u meču protiv Bajer Leverkuzena u Ligi šampiona, ali je dodao da je najvažnije da je njegova ekipa pobedila.

EPA/EMILIO NARANJO

"Da, bio sam ljut, jer želite da igrate celu utakmicu kada igrate dobro. Bio sam ljut, ali je najvažnije da smo pobedili. Ovo je fudbal, trener odlučuje i to je to", rekao je Gameiro za španske medije posle utakmice.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su sinoć u Leverkuzenu Bajer sa 4:2 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Jedan od četiri gola Atletika postigao je Gameiro, u 59. minutu iz jedanaesterca, a u igri je bio do 71. minuta.

"Odigrali smo sjajnu utakmicu i postigli četiri gola, što je veoma važno pred revanš", rekao je Gameiro, koji je ove sezone postigao 13 golova u svim takmičenjima.

Revanš utakmica osmine finala Lige šampiona izmedju Atletika i Bajera igraće se u Madridu 15. marta.