Gaćinovićev Ajntraht propustio veliku priliku za trijumf

subota 01.04.2017.
20:47

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 26. kola Bundeslige Ajntraht i Menhengladbah podelili bodove.

Beta/AP Photo/Matthias Schrader

Mnogo golova viđeno je danas tokom popodneva u Bundesligi, ali taj trend nije nastavljen i večeras u Frankfurtu.

Ajntraht i Menhengladbah su remizirali bez golova, 0:0, a  više razloga da žale za pobedom imaju domaći.

Naime, ekipa Ajntrahta je u 78. minutu imala i jedanaesterac u svoju korist, ali Fabijan nije bio precizan sa bele tačke.

Takođe, gosti su sedam minuta kasnije ostali i bez isključenog Štrobla, ali tim iz Frankfurta nije uspeo da iskoristi brojčanu prednost.

Ostalo je 0:0, a akter ovog meča bio je i naš novopečeni ''A'' reprezentativac Mijat Gaćinović, koji je ponovo bio starter u ekipi Ajntrahta, a zamenjen je u samom finišu meča.