petak 07.04.2017.
22:23

U okviru 28. kola nemačke Bundeslige, Ajtraht Frankfurt je ugostio Verder Bremen.

EPA/ARMANDO BABANI

Fudbaleri Ajntrahta remizirali su sa Verderom na svojoj "Komercbank Areni", na kraju je bilo 2:2 (0:2).

Gosti su poveli u 37. minutu preko Zlatka Junuzovića, da bi samo šest minuta kasnije domaću publiku ponovo utišao Bartels.

Sa 0:2 za goste iz Bremena otišlo se na odmor, da bi se domaćin trgao već na startu nastavka.

Nakon kornera i udarca Abrahama, lopta je pogodila Mijata Gaćinovića, a od srpskog reprezentativca se odbila pravo u mrežu gostiju.

Taj gol možete pogledati OVDE.

Igrao se 73. minut, kada su domaći došli do poravnanja, strelac je sa bele tačke bio Fabijan.

Do kraja su oba trenera napala sva tri boda, Niko Kovač je uveo Šeferovića, dok je za Verder na teren kročio iskusni Klaudio Pizaro, ali nije bilo promene rezultata.

Ajtraht se tako privremeno popeo na sedmo mesto na tabeli sa 38 bodova, dok je Bremen sada 10. sa dva boda manje.