17:55

Ekipa Fulama nije uspela da zabeleži pobedu u prvom meču u sezoni.

fulhamfc.com

Fulam je uhvatio dobar zalet, ali nije uspeo da zabeleži pobedu.

Ekipa Slaviše Jokanovića nije uspela da slavi na svom terenu protiv Noriča, bilo je 1:1. Strelac prvog gola bio je igrač Noriča, Martin, koji je postigao autogol u 25. minutu utakmice, a bod je Noriču doneo Oliveira u 88. minutu.

Obe ekipe su imale svoje šanse na ovoj utakmici, reklo bi se da je nerešen rezultat najrealniji.

U narednom kolu ekipu našeg trenera Jokanovića očekuje veoma težak zadatak, igraće protiv ekipe Ridinga, ekipe koja je bila kobna prošle sezone u plej-ofu za Fulam.