utorak 02.02.2016.
23:05

U prvim mečevima 24. kola francuske Lige 1 nije bilo iznenađenja.

BETA/AP Photo/Francois Walschaerts

Drugoplasirani Monako je na svom terenu večeras savladao ekipu Bastije sa 2:0 i tako se pred svojim navijačima iskupio za poraz od Anžea minulog vikenda (0:3).

Trijumf ''Kneževa'' najavio je autogol Modesta u 35. minutu, da bi sve dileme oko pobednika otklonio Silva, postavivši konačnih 2:0 u 73. minutu utakmice.

A posle dva vezana remija u Ligi 1, Marsej je kao gost savladao Monpelje sa 1:0. Gol odluke postigao je N'Kudu u 68. minutu.

Samo minut kasnije, gosti su ostali sa igračem manje na terenu zbog isključenja Tovina, ali ekipa Monpeljea brojčanu prednost nije uspela da iskoristi u preostalih dvadesetak minuta.

Marsej je ovom pobedom stigao do ukupno 34 osvojena boda, zauzima trenutno šestu poziciju na tabeli, a Monpelje je ostao na 17. mestu sa 25 bodova.