14:44

Ubedljiva pobeda ekipe iz Firence protiv Frozinonea, lagana pobeda za povratak na sam vrh Serije A.

BETA/AP Photo/Felice Calabro'

Ekipa Paola Souse nastavlja da igra u prepoznatljivom ritmu ove sezone, zabeležena je još jedna pobeda, osma u Seriji A u 11 mečeva, pa su se ponovo vratili na čelo tabele.

Viđena je potpuna dominacija Fiorentine na ovom meču protiv Frozinonea, 73% poseda lopte, 31 upućen šut ka golu Zapina, a na kraju je zabeležena ubedljiva pobeda - 4:1.

Rebić je postigao lep gol u 24. minutu, a samo 5 minuta kasnije strelac je bio Radrigez na sjajan način, petom je reagovao na asistenciju Fernandeza.

Babakar je iz penala postigao treći gol, da bi nakon ogromne greške odbrane gostiju Mario Suarez bez problema rešio pitanje pobednika na ovom meču u 43. minutu.

Otaljavanje posla do kraja, a gosti su stigli do počasnog gola u 87. minutu preko Frare.

Nenad Tomović je igrao ceo meč u dresu domaćina.