Filip Mladenović zaradio bizaran crveni, Standard izdržao sa devetoricom

nedelja 29.01.2017.
20:09

Srpski fudbaler je dobio crveni karton već u drugom minutu na meču sa Anderlehton.

Standard iz Liježa koji sa klupe predvodi Aleksandar Janković danas je gostovao Anderlehtu u meču koji je na samom početku obeležio Filip Mladenović.

Bivši fudbaler Crvene zvezde je zaradio direktan crveni karton, pošto je prilikom povratka u odbranu ramenom zakačio Rumuna Čipčijua.

To se sve odigralo ispred pomoćnog sudije koji je signalizirao kod glavnog, a ovaj mu pokazao put u svlačionicu.

Međutim, ni to nije bilo sve pošto je napadač Belfodil takođe zaradio direktan crveni karton u 90, minutu, pa su gosti meč završili sa devetoricom igrača u polju.

Ipak, i pored toga, Standard je uspeo da sačuva svoju mrežu, pa je konačan rezultat bio 0:0.

Filip Mladenovic RED CARD - RSC Anderlecht0-0... by FootballLiveGoals