''Fenjeraš'' ponizio Lion, ubedljivi Bordo

subota 08.04.2017.
21:56

Večeras je odigrano pet mečeva 32. kola Lige 1.

Najveće iznenađenje priredio je Lorijen koji je u gostima deklasirao Lion rezultatom 4:1, dok je Bordo na svom terenu savladao Mec sa 3:0.

Lion je poveo golom Tolisa u 28. minutu, ali je potom Lorijen priredio veliku senzaciju. Varis je u finišu prvog dela igre izjedačio na 1:1, da bi u drugom delu gosti postigli još tri.

Marvo je u 49. minutu preokrenuo na 1:2, da bi potom Mokanđo sa dva pogotka u 74. i 81. minutu postavio konačnih 1:4.

Bordo je bez Milana Gajića savladao Mec sa 3:0, a heroj je bio Vada. On je u 13. minutu asistirao Malkolmu kod prvog gola, da bi u 49. i 51. sa dva pogotka postavio konačnih 3:0.

Pobede u gostima zabeležili su i Monpelje, koji je slavio nad Kaeom, dok je Bastija bila bolja od Dižona - 1:2.