ponedeljak 29.02.2016.
21:10

Klub sa 'Šukru Sarakoglu' napravio 'brejk' pred svojim navijačima.

BETA/AP Photo/Emrah Gurel

Ekipa Vitora Pereire se iskupila za poraz iz prvog dela šampionata, kada su na stadionu 'Ataturk', poraženi od velikog gradskog rivala, ekipa Bešitkaša, rezultatom 3-2.

Domaći tim je krenuo žestoko u prvom poluvremenu i već u 3. minutu meča dolazi do vođstva preko Volkana Šena.

U nastavku prvog poluvremena Fener je bio bolji rival, ali je rezultat osta nepromenjen.

U drugom poluvremenu gosti su krenuli o ofanzivu, ali nisu uspeli da savladaju golmana domaćih Demirela.

Tačku na ovaj meč stavio je Nani, pogotkom u 82. minutu.

Reprezentativac Srbije Duško Tošić veliki derbi Istanbula je posmatra sa klupe za rezervne igrače.

Ovom pobedom Fener je preoteo vodeću poziciju turskog šampionata od dosadašnjeg lidera, ekipe Bešitkaša i imaju dva boda viška u odnosu na njih, uz utakmicu više, pa će se voditi žestoka borba do kraja šampionata.