Fudbaleri istanbulskog velikana nastavili su da razočaravaju navijače.

EPA-EFE/ERDEM SAHIN

Uprkos velikoj količini uloženog novca Fenerbahče ponovo razočarava.

Iako po imenima imaju verovatno i najjači tim u Turskoj, daleko od toga da takav utisak ostavljaju i na terenu.

Sada su poraženi na gostovanju Ahisaru sa 1:0, a pritom su utakmicu završili sa dva igrača manje.

Domaćin je poveo u 60. minutu preko Ajika, šest minuta kasnije trener Fenera Kodžaman je izvršio dve izmene, poslao je na teren Soldada i Potuka, ali ništa nije urodilo plodom.

Igrao se 82. minut, kada je upravo rezervista Potuk zaradio direktan crveni karton zbog neopreznog starta.

Četiri minuta nakon toga, isključenje je zaradio i iskusni Martin Škrtel, mada mu je čini se glavni arbitar prestrogo dodelio drugi žuti karton.

Sa dva igrača manje na terenu, logično, nisu uspeli da poravnaju rezultat, te su sada na petom mestu sa 11 bodova nakon sedam kola. Ahisar ih je pobedom preskočio, sada su četvrti sa dva boda više od večerašnjeg rivala.