petak 22.09.2017.
22:36

Monako je danas na gostovanju Lilu uspeo da slavi veoma ubedljivo.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Na stadionu Pjer Moroa na kom su naši teniseri pre nekoliko dana ispali od Francuske u okviru polufinala Dejvis kupa, danas je ekipa Lila dočekala Monako, aktuelnog šampiona.

Upravo tako su gosti odigrali ovaj meč - šampionski.

Monako je poveo golom Stevana Jovetića, bio je to sjajan šut crnogorskog reprezentativca sa 16 metara, golman nije imao šanse.

Nakon loše reakcije odbrambenog igrača domaćih, Ture je došao do lopte u 30. minutu, uposlio Gezala koji je bio potpuno sam i kome nije bilo teško da povisi na 2:0, što je bio i konačan rezultat prvog dela igre.

U nastavku Falkao glavom nakon odbijene lopte dovodi Monako do 3:0, a isti igrač je iz kaznenog udarca postavio konačan rezultat od 4:0.

Pogledajte u nastavku i gol koji je postigao Stevan Jovetić.