Fantastični Despotović doneo trofej Kairatu!

subota 21.11.2015.
12:53

Fudbalska sezona u Kazahstanu završena je današnjim trijumfom ekipe Kairata u finalu nacionalnog Kupa, a junak utakmice bio je srpski napadač Đorđe Despotović.

fckairat.kz
fckairat.kz

Prava je šteta za Despotovića što se sezona završava, jer kako se ona bližila kraju, Srbin je igrao sve bolje i bio sve efikasniji!

To je potvrdio i danas u finalu Kupa, kada je postigao oba gola za trijumf Kairata nad šampionskom ekipom Astane - 2:1!

Prvo poluvreme je proteklo u znaku šampiona, koji je golom Tumasija u 29. minutu poveo sa 1-0.

Međutim, drugo poluvreme obeležio je sjajni Đorđe Despotović, koji je već u 48. minutu izjednačio rezultat, da bi dvadeset minuta kasnije postigao pobedonosni gol za preokret i trijumf u nacionalnom kupu!

Njegove golove možete da vidite u prilogu, a Despotovića sada očekuju pregovori o izboru novog kluba, pošto je i pored sjajne sezone u Kairatu izvestan njegov odlazak.