utorak 21.02.2017.
22:10

Ovog se Pep Gvardiola najviše plašio!

screenshot - Youtube.com

Na Etihadu je potpuna ludnica, Siti je poveo, pa je Monakoizjednačio u prvom poluvremenu.

Potom je Falkao promašio penal i propustio priliku da povisirezultat na 3:1, da bi samo nekoliko minuta kasnije, Agueroporavnao posle katastrofalne greške golmana Subašića.

Ipak, već u 61. minutu, Falkao je napravio dar mar, slomio je kičmuDžonu Stounsu, a potom u stilu Dijega Maradone, kao onomad naMarakani, lobovao Kabaljera za 2:1.

23:43

Elegancija u stilu velikog Henryja, kako volim ovog igrača, šteta što mu onaj prevodilac nije dao šansu kod nas na Bridžu.

Jack Rackham
23:56

Danas prevodilac a do juce ti bio majstor... zanimljivo

Bidza i Tridza
01:21

Poceli svi ko onaj king,on je obozavao Murinja a sad mu je najgori trener. Ovaj nike je pisao isto lepo za Murinja,pisao je i da Konte ne zna da odradi prelazni rok i da bi voleo da Murinjo dodje na kratko iz Junajteda da kupi igrace pa moze da se vrati. Sad pise prevodilac,bunkerinjo... Carina je pisao da ce mnogo zamrzeti Junajted ako uzmu Murinja i bio je za to da on ostane u Celsiju,a sad pise da mu je drago sto su ga se otarasili. Ima i navijaca Junajteda koji su pisali svasta za Murinja pa sad ga kao nesto gotive. Sve su to jako zanimljivi likovi...

Nikki92CFC
00:03

Zapravo i Hidink a i Van Gal u Junajtedu mu nisu dali pravu sansu. Svakako sam siguran da Falkao nije ni najmanji krivac sto nije uspeo u engleskoj.

Go Hard or Go Home
23:39

Doktor, podsetio na partije iz Atletika. :)

23:17

Ne kažu bez razloga - forma je prolazna, klasa je vječna! Kakav instinkt, kakav pregled, stabilnost, ubojitost. Svaka mu čast za ovaj gol. Večeras borba dva strašna napadača: Aguera i Falkaa. Zaista je sjajna utakmica za sada, možda i najzanimljivija do sada. Monako može mnogo, imaju mnogo potencijala, ali se vidi da im fali malo iskustva. Ima još dvadeset minuta, svašta se može desiti.. Po četiri gola očekujem na obje strane ili možda 4-3 za Monako.

Greed
23:13

Onako sutnut penal,izgubit loptu da bi Siti bas iz te kontre zabio gol i onda uradit ovo..Tacno ne znas sta da mislis :)