nedelja 04.01.2015.
16:55

Kristal Palas i Sanderlend opravdali ulogu favorita, dok je Kvins Park Rendžers doživeo katarstrofu pred svojim navijačima ptoriv Šefid Junajteda.

Beta/AP Photo/Nigel French, PA Wire

Trećeligaš iz Šefilda priredio je danas senzaciju u zapadnom Londonu gde je sa ubedljivih 3:0 tukao KPR.

Desni bek gostiju MekNalti je doneo prednost Juanjtedu destak minua pre odlaska na veliki odmor, u nastavku je Jamajčanin Kempbel Rajs još dva puta matirao MekKartija.

Šefild Junajted je imao dva gola prednosti već posle tri minuta igre u nastavku, u sudijskoj nadokandi je overena pobeda za plasman u narednu rundu najstarijeg takmičenja na svetu.

Kristal Palas je beć većih problema eliminisao Dover na gostovanju na jugu Engleske.

Četa Alana Pardjua tukla je petoligaša sa 4:0, dva gola je postigao Dan u prvom poluvremenu, u nastavku su mrežu Dovera tresli Gajl i Dojl.

Sanderlend je na 'Stadionu Svelosti' bio bolji od Lids Junajteda, jedini gol na tom meču postigao je Van Anholt u 33. minutu utakmice.