EVROGOL Tomasa Milera!

subota 20.02.2016.
17:09

Bajern se danas neočekivano mučio protiv Darmštata na svom terenu, sve dok Tomas Miler nije postigao ovaj prelepi gol!

BETA/AP Photo/Petros Giannakouris

Fudbaleri Bajerna dugo su lomili otpor Darmštata koji je uspešno odolevao posle vođstva iz prvog poluvremena

Bajern je na startu drugog uspeo da izjednači, a na vođstvo favorizovanog domaćina se čekalo do 71. minuta kada je Vidal centrirao, a Tomas Miler primio loptu na grudi i onda je ''makazicama'' poslao u mrežu - 2:1.

23:43

Miler najinteligentniji fudbaler na svijetu,uzivanje je gledati ga kako igra,jedan od omiljenijih igraca

Johan Krojf
19:33

Najpotcenjeniji igrac na svetu, lik vec nekoliko godina igra u istoj formi, daje golove, asistira, oduzima lopte, decko je sa 26 godina osvojio sve i na Mondijalima je dao golova kao Messi i Kristijano zajedno, ali opet ima nekih kojima je on prosjek jer eto ima srece pa daje golove sa 3-4 metra a kad Kristijano da go sa 3-4 metra on je masina.

Benz9
21:28

danas ti se fudbal sve na fanove mesija i ronalda,a oni koji ne gotive ni jednog od njih oni se nadaju nekom novom ronaldinju...miler ne spada ni u jednu od tih kategorija zato sto je sasvim prosecan(po karakteristikama)igrac...nema ni dribling,ni bog zna kakav sut,ne prolazi pored 3-4 igraca odjednom, vec je obican i tu je njegova najveca snaga...u svemu prosjecan a opet fenomenalan...covjek jednostavno ima nos za gol...

Oldboy
Tuesday, 23.02.2016
23:54

Samo sto nije popularan

S-I-M-K-E_
19:32

Skroz je cudan igrac Miler,nije uopste atraktivan ali zna da postize golove.

Mario Götze - Return
18:55

Da se razumemo Bajern je kontrolisao citav mec i napadao, Darmstadt je dao gol iz jedine sanse koju su imali... Miler daje golove iz nemogucih situacija, uvek se nekako snadje, Lewa jos jednom nastavio seriju golova... Riberi igrao super 20-30 min koliko je igrao, Roben dosta toga opet omasio, nadam se da ce protiv Juvea proraditi, Kosta jos jednom sjajan, Tasci nije klasa za Bajern...