Evrogol Nemanje Matića!

subota 12.09.2015.
14:28

Čelsi i dalje ne liči na tim iz prošle sezone, i danas su katastrofalno počeli meč protiv Evertona, ali Nemanja Matić je fenomenalnim pogotkom vratio nadu ''Plavcima''.

BETA/AP Photo/Rich Schultz

Današnji program u Premijer ligi otvorili su Everton i Čelsi.

Prvih pola sata obeležio je dvostruki strelac domaćih Stiv Nejsmit, koji je pogocima u 17. i 22. minutu doneo vođstvo domaćima od 2-0.

A onda, kada se činilo da je Čelsi u ''nokdaunu'', Nemanja Matić je fantastičnim šutem sa preko 20 metara u 36. minutu prepolovio prednost domaćina i vratio nadu Čelsiju u preokret!