Etoova majstorija Mihi slaba uteha!

nedelja 24.05.2015.
14:30

Sampdorija nije uspela, plasman na evro scenu ostaće samo san, iako u većem delu sezone nije izgledalo tako...

Beta/AP Photo/Carlo Baroncini

Mihajlovićevom timu je danas samo pobeda odgovarala u Empoliju kako bi zadržao kakve-takve nade u plasman na evropsku scenu.

Ali, umesto toga, Sampdorija je jedva uspela da izbori remi, završeno je 1-1, pa iako je do kraja ostalo još jedno kolo, Đenovljani neće uspeti da ostvare cilj.

Sampdorija je u većem delu meča prikazala bledu partiju, i pored velike važnosti utakmice, a domaći tim je to iskoristio početkom drugog poluvremena, u 57. minutu, kada je Pućareli umakao Romanjoliju i iskosa sa desne strane poslao loptu u mrežu golmana Vivijana - 1:0.

Tek u poslednjih petnaest minuta, Sampdorija je zaigrala nešto bolje i u samom finišu, u prvom minutu nadoknade vremena, lepim golom Semija Etoa sa ivice kaznenog prostora, stigla do izjednačenja - 1:1.

Golove možete da pogledate OVDE.

Posle ovakvog epiloga, Sampdorija ima tri boda manje od šestoplasirane Fiorentine, koja u ovom trenutku ima i meč manje, pošto danas od 15 sati gostuje Palermu.