EP (U17) - Englezi RAZBIJAJU! Danas ''rešetale'' nade Junajteda, Sitija, Čelsija, Liverpula

nedelja 07.05.2017.
15:47

Nova ubedljiva pobeda kadetske reprezentacije Engleske na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj.

Screenshot/Streamable.com

Posle startnih 3:1 protiv Norvežana, reprezentacija Engleske danas je u drugom kolu Grupe D Evropskog prvenstva u Hrvatskoj savladala Ukrajinu rezultatom 4:0.

Ponovo je blistao sjajni Sančo iz Mančester Sitija, koji je danas upisao dve asistencije kod prva dva gola, a onda postigao treći.

Kod prvog je asistirao Mekehranu iz Čelsija u dvadesetom, a kod drugog Brusteru iz Liverpula u 32. minutu utakmice. Podsetimo, Bruster je protiv Norveške bio dvostruki strelac, ovim golom se na Listi strelaca izjednačio sa Arpom iz Nemačke koja je ranije danas savladala Srbiju sa 3:1.

Četiri minuta kasnije se i sam upisao u strelce za 3:0 na poluvremenu, da bi konačnih 4:0 postavio Barlou iz Mančester Junajteda u 69. minutu utakmice.

Ovim trijumfom Englezi su stigli na korak od prvog mesta u Grupi D, o čemu će najverovatnije odlučivati derbi sa Holanđanima u poslednjem kolu.