"Džigi" zatresao mrežu fenjeraša!

nedelja 18.12.2016.
22:22

Bivši fudbaler Partizana postigao je treći gol domaćina u meču sa ekipom Palerma.

Beta/Simone Arveda/ANSA via AP

Đenova je ugostila Palerma, jednu od najslabijih ekipa u ligi. Nakon prvih 45 minuta bilo je 1:1, ali se domaći sastav probudio u nastavku.

Najpre je Simeone doneo prednost ekipi Ivana Jurića, da bi bivši igrač "crno-belih" Nikola Ninković postigao svoj treći gol ove sezone, drugi u Seriji A.

On je glavom ubacio loptu u gol Palerma, nakon cetaršuta dvostrukog strelca Simeonea.

Gosti su ipak smanjili na 3:2 samo četiri minuta kasnije preko Goldanige.

Gol bivšeg igrača Partizana i omladinskog reprezentativca Srbije pogledajte u nastavku.