Dva gola Tovana i pobeda Marseja na "Velodromu"!

petak 10.03.2017.
23:11

Fudbaleri Olimpik Marseja slavili su na svom terenu proti Anžea, na premijeri 29. kola Lige 1.

Beta/AP Photo/David Vincent

Slavili su izabranici Rudija Garsije sa 3:0 (2:0), a dva gola postigao je bivši igrač Lila i Njukasla Florijan Tovan.

On je u devetom minutu doveo Marsej u prednost, sjajnim golom koji možete pogledati OVDE.

Samo 11 minuta kasnije, Remi Kabela povećava prednost domaćina i postavlja konačan rezultat prvog dela igre.

Igrao se 77. minut, kada je Tovan postigao svoj drugi gol, 10. u šampionatu ove sezone. Sanson je centrirao u padu, a na pravom mestu našao se Tovan, koji je bio brži od golmana gostiju, te je uspeo da zatrese mrežu.

Do kraja nije bilo golova, Marsej je peti sa 45 bodova, dva manje od Liona koji je četvrti, ali i dve utakmice više, dok je Anže 10. sa 36 bodova.