Duća po penal na obe strane, Sautempton nastavio seriju!

18:55

Tadić dirigovao, "Sveci" plesali u drugom poluvremenu...

Beta/BranislavBožić/Ds

Sautempton je stigao do nove pobede, nastavili su seriju danas na svom stadionu protiv neugodnog Barnlija.

Na kraju su ipak primili gol za 3:1, čini se da je prestrogo dosuđen nakon faula Tadića nad Mijem, ali do kraja je domaćin sačuvao pobedu.

Ona je ostvarena nakon odličnog drugog poluvremena, Barnli se dobro branio, ali ih je načeo Čarli Ostin početkom drugog poluvremena.

Sve posle toga je bilo lako, Redmond je odličnim udarcem pogodio mrežu gostiju, da bi Ostin sa penala koji je dosuđen nakon sjajnog pasa Tadića i faula Gudmunsona svojim drugim golom praktično otklonio dilemu.

Ovoga puta on i Tadić se nisu svađali oko toga ko će izvesti penal, engleski napadač je mirno prevario Hitona.

Srbin je imao svojih šansi da postigne drugi gol u sezoni, ali kako kažu navijači Sautemptona, dovoljno je da mu daju loptu i da ne brinu.

"Sejntsi" su novim trijumfom stigli do osmog mesta na tabeli, dramatičan uspon nakon lošeg starta. Ovo je treća pobeda u četiri meča za ekipu Kloda Puela.

Danas je Votford odneo bodove sa gostovanja Borou, a sutra kolo zatvaraju velikim derbijem Liverpul  i Mančester Junajted.