Drama u Hamburgu, Kostićev tim prokockao penal za pobedu!

subota 18.02.2017.
20:33

Današnji program u Bundesligi završen je još jednim uzbudljivijim susretom, ovoga puta u Hamburgu, gde na kraju nije bilo pobednika.

Beta/Markus Scholz//dpa via AP

Posle današnjih uzbuđenja u Berlinu, gde je Herta u 96. minutu ostala bez već viđene pobede nad Bajernom, dramatično je bilo i večeras u Hamburgu.

Domaći tim, za koji je od prvog minuta nastupio naš repezentativac Filip Kostić, remizirao je protiv Frajburga rezultatom 2:2, ali će imati za čime da žali posle svega što se dešavalo.

Hamburg je poveo golom Hanta u 15. minutu, ali je samo osam minuta kasnije Filip doneo izjednačenje Frajburgu.

Novo vođstvo Hamburgu doneo je Gregoriš u 57. minutu, ali ni to vođstvo domaćih nije dugo potrajalo, pošto je Grifo u 72. postavio konačnih 2:2.

Međutim, Hamburg je u finišu mogao i do pobede, iznudili su domaći i penal, ali ga Hant nije realizovao, golman Frajburga je odbranio njegov udarac, pa gosti odnose mnogo ''slađi deo kolača''.