Dragan Mrđa ponovo pogađa!

subota 02.08.2014.
12:57

Posle par mečeva bez postignutog gola, iskusni napadač ponovo strelac za ekipu japanske Omije Ardije.

ardija.co.jp

Dragan Mrđa se vraća u golgetersku formu! On je, podsetimo, na svom debiju za ekipu Omije bio dvostruki strelac, ali su onda usledile dve utakmice u kojima njegovo golgetersko umeće nije došlo do izražaja.

Ali, u današnjem meču 18. kola japanskog šampionata, Mrđa se ponovo upisao u strelce, i to na gostovanju Vegalta Sendaiju.

Utakmica je počela u podne po našem vremenu, domaći tim je rano poveo, ali je Dragan Mrđa već u 14. minutu donbeo izjednačenje gostima - 1:1.

To je bio rezultat prvog poluvremena, a u nastavku je viđen još po jedan pogodak na obe strane za konačnih 2-2. Mrđa je ostao na tom jednom postignutom golu u današnjoj utakmici, a odigrao je svih 90 minuta.

Omija je posle današnjeg remija ostala na pretposlednjem mestu na tabeli.