Doha videla majstore - Trio MSN izrešetao za 15 minuta pa izašao

utorak 13.12.2016.
19:29

Fudbaleri Barselone odigrali su jedan u nizu prijateljskih mečeva koje su po ugovoru dužni da odrade prema sponzorima.

Beta/AP Photo/Scott Heppell

Barselona je danas odigrala prijateljski meč u Dohi, a protivnik je bio Al Ahli iz Saudijske Arabije.

Rezultat je bio najmanje važan, a za domaće navijače je najvažnije bilo da na delu vide čudesni trio MSN koji je odigrao prvih pola sata.

Barselona je slavila rezultatom 5:3, a Mesi, Suarez i Nejmar postigli su po jedan gol u prvih 15 minuta.

Najpre je mrežu Al Ahlija načeo Suarez na asistenciju Mesija, potom je Argentinac zabio dva minuta kasnije, da bi u 17. pogodio i Nejmar.

Potom su posle pola sata na teren ušli Arda Turan, Pako Alkaser, Denis Suarez i Umtiti umesto trija MSN i Pikea.

U drugom poluvremenu usledila je nova goleada, Abdulrahman je smanjio sa bele tačke, potom je Pako Alkaser konačno pogodio u dresu Barse po prvi put, makar u jednoj prijateljskoj utakmici, a ubrzo se u listu strelaca upisao i Rafinja.

Aseri je u 60. i 65. minutu postigao dva pogotka za konačnih 3:5. Barselona se posle ovog meča vraća u Kataloniju gde je u nedelju očekuje gradski derbi sa Espanjolom.