Đuričić počeo da pogađa i asistira!

četvrtak 12.02.2015.
22:33

Srpski internacionalac Filip Đuričić pokazao je da Ronald Kuman nije pogrešio kada je odlučio da ga dovede na pozajmicu. Fudbaler Sautemptona upisao asistenciju i gol u pobedi mlade ekipe "Svetaca" nad Votfordom.

saintsfc.co.uk

Tačno 24 časa prošlo je od debija Filipa Đuričića u Premijer ligi a mladi srpski reprezentativac danas je pokazao da je Ronald Kuman možda pogrešio što mu je ukazao šansu u poslednjih desetak minuta duela sa Vest Hemom.

Fudbaler Benfike koji se nalazi na pozajmici u Sautemptonu danas je nastupio za mladu ekipu "Svetaca" i pokazao šta bi od njega moglo da se očekuje u nastavku sezone.

Sautempton je savladao mladu ekipu Votforda rezultatom 3:2 a Filip Đuričić je uspeo da upiše asistenciju i pogodak.

Pomenimo i to da je bivši fudbaler Crvene zvezde Vujadin Savić nastupio za poraženi sastav.