Đurđićev Augsburg poklekao protiv ''Vukova''

nedelja 05.10.2014.
17:33

U pretposlednjoj utakmici sedmog kola Bundeslige, Volfsburg je danas na svom terenu savladao Augsburg, za koji nastupa i naš Nikola Đurđić.

Beta/AP Photo/dpa, Peter Steffen

Ekipa Volfsburga upisala je danas drugu uzastopnu pobedu u Bundesligi, pošto je na svom terenu bila bolja od Augsburga.

Domaći ''Vukovi'' su slavili rezultatom 1:0, a trenutak odluke dogodio se u 13. minutu drugog poluvremena. Akcija domaćih išla je po desnoj strani, na kraju stigla do Nalda, koji sa nekih 13 metara iskosa sa desne strane šalje loptu po zemlji u sporotni ugao.

Taj pogodak možete da pogledate OVDE.

Gostima je ostalo pola sata da dođu do izjednačenja, ali ni ulazak Nikole Đurđića u poslednjih desetak minuta nije ništa promenio. Volfsburg je upisao novi trijumf i popeo se na šesto mesto na tabeli.

Sedmo kolo Bundeslige biće kompletirano danas, utakmicom Menhengladbaha i Majnca od 17:30h.