ponedeljak 26.12.2016.
15:27

Bez pobednika u prvom meču na ''Boksing dej'', domaći zadovoljniji.

Beta/AP Photo/Scott Heppell

Fudbaleri Votforda i Kristal Palasa remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u prvom meču 18. kola Premijer lige.

Na klupi Palasa debitovao je Sem Olerdajs i njegov pečat se video odmah na startu. Gosti su poveli golom Kabaja u 26. minutu na asistenciju Tauzenda koji se vratio u startnu postavu.

Samo devet minuta kasnije, golman Gomes je oborio Zahu, a sudija Klatenburg pokazao na belu tačku, međutim, Benteke je očajno šutirao, pa se brazilski golman iskupio internvecijom.

Votford je u drugom poluvremenu izjednačio golom Troja Dinija sa bele tačke, a ovo je kapitenu Votforda bio 100. gol u dresu 'stršljenova''.

Votford je ostao u sredini tabele sa 22 boda, dok je Palas prvi iznad crte sa 16 bodova i do kraja će voditi veliku borbu za opstanak.