Despotović nastavio da rešeta, Kairat na vrhu!

nedelja 26.07.2015.
19:02

Bivši napadač Crvene zvezde nastavlja sa odličnim partijama u dresu kazahstanskog Kairata.

fckairat.kz
fckairat.kz

Njegov tim je danas gostovao Tobolu, u okviru 22. kola šampionata Kazahstana, i taj meč dobio rezultatom 3-1.

Najzaslužniji za ovakav epilog bio je upravo Đorđe Despotović, koji je postigao prva dva gola za goste.

Najpre je u 20. minutu pogodio iz ''slobodnjaka'', da bi u trećem minutu drugog poluvremena duplirao prednost Kairata.

Golove možete da pogledate u prilogu, a Kairat se ovim trijumfom izjednačio na vrhu tabele sa Aktobeom, sa po 44 osvojena boda.