nedelja 13.11.2016.
21:06

Krilni fudbaler Mančester junajteda van forme je već neko vreme, koliko dugo, svedoči i sledeći podatak.

Beta/AP Photo/Jon Super

Naime, Memfis Depaj je postigao gol u 58. minutu utakmice između Holandije i Luksemburga u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Tim golom Holanđani su vratili vođstvo, nakon što je domaća selekcija Luksemburga u 44. minutu preko Šanoa poništila prednost gostiju, koju je im je golom doneo Roben u 36. minutu.

Depaj je odlično skočio nakon centaršuta Blinda sa leve strane, i glavom, efektno smestio loptu u mrežu protivnika.

Pre današnjeg gola, Depaj je tresao mrežu protivnika, noseći dres reprezentacije Holandije u takmičarskim utakmicama, pre 874 dana!

Uspeo je krilni fudbaler Junajteda da zatrese mrežu još jednom do kraja susreta, kada je u 84. minutu postavio konačan rezultat 1:3.

On je jako dobro izveo slobodan udarac, pokazao je još jednom deliće svog talenta, zbog kojih je po dolasku u Mančester označen kao "novi Kristijano Ronaldo".

Njegov drugi gol, pogledajte u nastavku.