Srpski centarfor bio je strelac prvog pogotka na meču Superkupa između Anderlehta i Lokerena, čime je 'ućutkao' svog trenera Hasija povodom prozivki sa početka priprema.

rtbf.be
rtbf.be

Iako je 'nabacio' par kilograma, to mu nimalo ne smeta da nastavi da trese mreže!

Napadač Anderlehta i reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović postigao je gol u trijumfu svoje ekipe protiv Lokerena, kojim je osvojen i prvi trofej u novoj sezoni.

U pitanju je Superkup Belgije, a Mitrović je zatresao mrežu protivnika nakon dodavanja Ačimponga u 29. minutu meča, čime je učutkao svoje kritičare.

Za Anderleht je čitav meč odigrao Luka Milivojević, dok je strelac gola Mitrović na terenu proveo samo 45 minuta.

Meč je završen rezultatom 2:1, a odlučio ga je autogolom odbrambeni fudbaler Lokerena Odoi u finišu susreta.