21:50

"Zmajevi" su ranili "Vučicu" na Olimpiku, deluje da će ove sezone Liga šampiona ostati nedosanjan san za 'Đaolorose'.

BETA/AP Photo/Riccardo De Luca

Nakon prvih 45 minuta Porto ima minumalnu prednost i igrača više protiv Rome.

Pre nedelju dana na 'Dragau' nije bilo pobendika, bilo je 1:1, što znači da gosti imaju otovren put ka grupnoj fazi Lige šampiona.

Nevolje za Spaletijevu ekipu počele su već u 8. minutu kada je Felipe bio najviši u skoku nakon prekida i doveo 'Zmajeve' u vođstvo.

Promene rezultata nije bilo do odlaska na odmor, a veoma loša stvar za Romaniste je što su u finipu prvog poluvremena ostali sa desetoricom.

Danijele De Rosi je otvorenim đonom startovao na Maksija Pereiru i zaradio crveni karton. Utisak je sasvim opravdano.