Danilo Pantić upropastio ukazanu priliku!

00:00

Taman je dobio priliku da bude starter, ali...

Twitter
Twitter

Od letošnjeg dolaska u ekipu Ekscelsiora, mladi srpski fudbaler Danilo Pantić je večeras prvi put dobio priliku da zaigra od prvog minuta za svoj tim u šampionatu Holandije.

Ekscelsior je u meču osmog kola gostovao Go Ahed Iglsima i na kraju je ubedljivo poražen, rezultatom 3:0.

Posao domaćem timu bio je znatno olakšan od 57. minuta meča, kada je, nažalost, upravo Pantić zaradio drugi žuti karton, posle jednog nepotrebnog prekršaja. Prethodno je ''požuteo'' u 35. minutu zbog protesta, kada je arbitar dosudio jedanaesterac za protivničku ekipu.

Inače, ovo je bio četvrti poraz Ekscelsiora od početka sezone i drugi uzastopni. Trenutno su na devetom mestu sa 10 osvojenih bodova.