Autor: Beta Beta
subota 11.06.2016.
23:57
Izvor: Beta

Fudbaler Engleske Erik Dajer rekao je večeras da je za njegovu ekipu remi protiv Rusije na otvaranju Evropskog prvenstva razočaravajući rezultat.

Beta/AP Photo/Claude Paris

"Razočarani smo jer smo dobro odigrali celu utakmicu. Remi je razočaravajući rezultat", rekao je Dajer za britanske medije.

Fudbalske reprezentacije Engleske i Rusije odigrale su večeras nerešeno 1:1 u prvom kolu Grupe B Evropskog prvenstva u Francuskoj.

Engleska je povela golom Dajera u 73. minutu iz slobodnog udarca, a izjednačenje Rusima doneo je Vasili Berezutski u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

"Mislio sam da smo uradili sve kako treba. Kontrolisali smo sve, osim sam finiša utakmice. Možemo da izvučemo dosta pozitivnih stvari iz ove utakmice... Moramo ovo da ostavimo iza nas", rekao je Dajer.

Engleska će u narednom kolu u četvrtak igrati protiv Velsa, dok Ruse očekuje duel sa Slovačkom.