sreda 24.05.2017.
21:59

Fudbaleri Mančester junajteda sada već imaju veliku prednost u finalu.

Beta/AP Photo/Dave Thompson

Mančester junajteda u Stokholmu igra utakmicu sezone protiv Ajaksa, u finalu Lige Evrope.

Pobednik osvaja trojfe, kojeg nema u vitrinama na "Old Trafordu", a obezbeđuje i plasman u Ligu šampiona naredne sezone, te bi Murinjo pobedom večeras "ubio dve muve jednim udarcem".

Za sada je na dobrom putu, poveli su "Crveni Đavoli" u 18. minutu preko Pola Pogbe, a taj gol možete pogledati OVDE.

Nakon toga su utakmicu uveli u željeni ritam, Ajaks nije uspevao da stvori ozbiljniju priliku te se sa minimalnom prednošću u korist Junajteda otišlo na odmor.

U nastavku, nakon samo par minuta četa Žozea Murinja dolazi i do drugog gola.

Mata je izveo korner sa desne strane, Smoling bio najbolji u skoku, lopta je potom stigla do Mihtarijana, koji je akrobatskim potezom uspeo da je pošalje u mrežu Onane za 2:0.

Pogodak jermenskog internacionalca pogledajte u prilogu.

20 Komentara

_mladen_
Wednesday, 24.05.2017
22:36

Kao da gledam prijateljsku utakmicu, nema nikakave euforije iako je finale. Ocekivao sam pobedu Junajteda i tako ce na kraju biti. Prosle godine je LE je bila mnogo zanimljivija, ali sta je tu je.

Misosesic
22:28

Murinjo i njegov bunker.Bezveze nikad to nisam volio kod njega.Smor je gledati svoj tim kako se brani 90 minuta ajd u Finalu i ok al svaku utakmicu.Zato i nije napravio nista u Engleskoj.

Bidza i Tridza
22:51

Pa ove sezone se Junajted branio protiv Liverpula u prvoj utakmici,protiv njih u prvom poluvremenu druge utakmice,protiv Sitija u obe i u jos 2,3 utakmice kad je bilo dosta problema sa povredama. Ukupno u 6,7 utakmica najvise. Murinjo je poznat kao bunker trener ali se promenio ove sezone u Junajtedu,mozda je zato Junajted imao slabiju sezonu kad je PL u pitanju. Ranije je njegov bunker donosio uspeh Celsiju,Interu i Portou,sad se trudio da njegov tim igra ofanzivnije. Nisam ga nikad gotivio ali treba biti iskren i reci da Junajted ove sezone nije bio defanzivna ekipa,to sto nisu igrali lepo za oko to je nesto drugo.

Dragojevic Andrija
22:18

ovo cisto odgovor spancima da cemo i mi englezi imati 5 ucesnika u LS sl sez :D cao poz celsi ce prodvoditi englesku vojsku uz sjajnu podrsku totenhema sitija i nadamo se liverpoola (koji mora da se kvalifikuje )

Barca4ever
22:52

Totenhem otpiši slobodno.

Thursday, 25.05.2017
17:15

idi prati spansku ligu i to vase namjestanje medjusobno.. celsi i tot ce najvise da urade od svih 5 timova, jedino jebe sesir u koji ce bit a sig 3 svi osim celsija koji je 1 i man utd koji ce bit 2 i siti mozda 2 najvise.. znaci od grupe zavisi da ne dodju svi u neke paklene grupe :D

Steffi
12:09

I vi Englezi. Ahahahahaha. Decace jedino Celsi moze mozda do 1/2 najvise, pola grupu nece proci.

Jack Rackham
22:17

Ja nzmnko je ovde i ocekivao da ajaks nesto uradi... Isto kao da igramo protiv nekog ostednjeg pl kluba samo sto bi i on bio iskusniji

22:52

Mi zadnjih godina redovno prosipamo bodove protiv tih osrednjih klubova iz PL.