Da li je Klatenburg oštetio Junajted!?

subota 10.09.2016.
15:14

Golman gostiju je nespretno odreagovao, uklizao u Runija ali se glavni sudija nije oglasio.

twitter.com
twitter.com

Igrao se 57. minut, kada je pri rezultatu 1:2 za "Građane" , Klaudijo Bravo napravio loš potez koji je "popravio" neopreznim startom.

On je naime loše "zalomio" jednog fudbalera Junajteda, loptu poslao ka Runiju, a sve je uspeo da ispravi klizećim startom.

Deluje da je kontakta sa kapitenom "Crvenih Đavol" Vejnom Runijem bilo, ali je Mark Klatenburg ostao nem, te se igra nastavila.

Koja je vaša procena, da li je glavni sudija zaista oštetio ekipu Žozea Murinja?

62 Komentara

Chelseamacedonia
Sunday, 11.09.2016
01:00

ovo nema ni P ode Penala....sramota je da se osporia pobeda City, bio bolju u svakom pogledu.

MANUTD
11:54

Vidi se da stvarno nemas veze o fudbalu i da si navijac plastike verovatno otkad su naftaske pare stigle u celsi.

Wednesday, 14.09.2016
19:07

Bolje naftaske pare nego pare od Dzordz Sorosa....tko razume svati ce

13:03

Samo navijaci UTD vide penal, ali znas onu staru: Ko gubi, ima pravo da se ljuti.

19:59

Колико ја видим, ово је старт из налета, и то са две ноге. Чист пенал, али добро... Браво за Сити, боље су отворили текму.

01:01

trazi oftamatologa krajnije je vreme....(jer nema vise Howard Webba)

CZBG1991
17:52

Sa obe noge je išao, a još je i stigao posle Runija, greška Klatenburga...

Elliott Roger
17:37

Nu govora o penalu, stigao je na loptu pre Runija.

Gorila u magli! LFC
16:54

nema govora o penalu posebno klatenburg to ne bi svirao u 2zivota,start na loptu

Scholes
16:33

Klatenburg je uvek pogresno resenje za sudiju. Pusta sve i svasta, a onda deli kartone za nekakve gluposti. Ovo je diskutabilno, Runi je isao na to da ga Bravo faulira, a da li je neka odluce strucnjaci.

Stari
16:25

Junajted je oštetio Murinjo!!!

17:38

I ja se slazem, pocetak sa Lingardom i Mikijem je bio katastrofa.Murinjo takticki podbacio i ako je Siti bio bolja duplo ekipa.

Nicklas Bendtner
16:20

Jako neoprezan start Brava i zbog toga je mogao da svira ali ruku na srce opet je stigao prije do lopte od Runija, jako nezahvalna situacija za sudiju.

yayatoure
16:16

A nije sporno kada je Bailly(ili neko drugi je bio ne znam tačno) uklizao na stajnu nogu Otamendiju pred De Geom 😁 Ljudi budite realni, Junajted se tek vidio u drugom poluvremenu, i to samo zato što je Guardiola odlučio čuvati rezultat i povući se. Inače odlična i korektna utakmica, čestitke za oba tima.

Pep Guardiola
16:10

Historicari,gdje vam je taj Pogba,Fernandinjo je najbolji na svojoj poziciji i danas je od njega napravio prosjecnog igraca!

SAB
18:34

Realno tako je bilo, Pogbu nisam primetio u prvih 45 minuta, ja reko da li je Moguce da ga Murinjo nije ubacio. PS Krenuo sam da gledam utakmicu od 7 minuta

01:03

polako druze ne pali se odmah, pogba nije danas uopce igrao :D

äxwell
16:05

Kritike prema Bravu su sasvim opravdane. Sjecam se njegovog nastupa protiv Liverpula u prijateljskoj. Ali po meni jos gori igrac na terenu je bio Stouns koji je po meni, i to sam vec jednom pisao glavna prepreka Sitiju do titule.

tony zahirovic1234
18:15

Stons ima uz Otamendija 97% ciscenja, i presecenih lopti...

07:42

Pa druze Stons kakoo je dosao kod nas sjajno igra, ne vredi nikoo one paree, ali druze on je odlican sroper a svegaa 22 godine. On je investicija i za sad, i za buduce, nemaa se Stonsu sta rec, ne mozes da osporis da kidaa kako je kod nas dosao, realno druze... Jos racunaj da je mlad, i za Pepove igre se ubio... Odlican je Stons bre :D :D

äxwell
19:20

Da al zato izgubi svaku 2. loptu i sve to ponisti.

King of Manchesterr
15:43

Kakvog je on golmana oterao zbog ove boranije.

Аполо
15:41

Penal brate iz aviona se vidi, sudija treba da menja diptriju! Start otvorenim djonom, crveni karton za golmana i penal!

Adnan
16:21

Vidio je on,nego nije htio da svira.nKlatenburg ne smije suditi Junajtedu.

01:04

i tebi treba oftamotolog i ti pod hitno....jer ti znas uopce pravila fudballa?

ADIS-M-UNTD
15:39

nema tu sta vidi se otvoren dzon od brava dok je runijeva noga povijena a pravila su jasna ko dan svaki start kramponima na nogu protivnika obicno ide crveni karton,ovo je u zaru borbe ali je runi dosao prije do lopte svojim klizecim startom koji je ispravan i vidi se da je lopta na runijovoj nozi i da bravo ide klizeci sa otvorenim dzonom cist penal,da je bravo startao po pravilima zakasnio bi i runi bi odnio loptu vjerovatno bi i dao gol. cista pogreska sudije.

Liverpulovac
15:38
Realan tip
15:36

Sta god, nije sviran, nema smisla kukati na ovu situaciju.

Berba9
15:35

City bolji, sudenje katastrofa, sudija nas ubio, 2 penala i bar 3 faula cista nije sudio

S-I-M-K-E_
15:34

Cu penal,sudari li se obojica u isto vrijeme,jeste li vi ludu???Potpuno cista situacija.Siti je nadigrao Junajted i kraj price.

čombe
16:02

Da je mesi bio u duelu to bi se dakako sviralo..

Alex DeLarge
16:30

Ne radi se o vremenu nego u nacinu na koji su isli na loptu. Bravo ide otvorenim djonom (inace ne bi mogao drugacije da stigne loptu u isto vreme kao i Runi) tako da je mirne duse mogao da svira penal. Nije morao, ali je mogao... A penal je bio posle ruke Otamendija. Siti je bio bolji, ali to ne znaci da je i morao da dobije, i da sudija ne mora da svira ono sto treba da se svira... Simke, je l' bi ti i za tim pakla navijao ako bi u njemu bilo nekog bivseg igraca ili trenera Barselone? :D

brat sergio#10
15:32

Nije penal. Runi je nakon ovog namjerno uklizao Bravu iako je ovaj dosao prvi do lopte. Po meni je ono bilo za crveni karton

SAB
15:31

Preostecen je ovaj Mancester Junajted da mi se place, ili je Mancester Junajted tim kom se pomagalo i tolerisalo najvise od svih klubova ili nikom.

Adnan
15:31

Svaki normalan sudac svira ne samo penal nego i crveni golmanu jer je zadnji igrac + visoko podignuta noga. 35 minuta i penal,Klatenburg ne smije suditi ozbiljne meceve.

Bayern Munchen_fb
15:29
Capitano
15:27

Ostetio ih je u jednoj ranijoj situaciji za penal, zbog igranja rukom.

Madridista
15:40

Ako mislis onda kad je Otamendija pogodila lopta njemu je ruka bila skor uz tijelo i to iza ledja i nije bilo nikakve namjere, vise je ovo penal nego ono, mada nije ni ovo ni ono.

18:17

Samoo mogu da se izvlace ovi pojedini, djabe objasnjavas, shvati to druze...

äxwell
15:51

Kako sam se posteno zabavio kod ovih situacija kada djavolcici na OT traze penal svakih 5 minuta za svaku loptu napucanu u tijelo igraca Sitija ili za svaki potencijalni faul..Urnebesno..

Poznavalac
15:27

Nema veze od penala,isli su na loptu obojica..

????JULEN GUERRERO 8????
15:31

Ali samo Bravo djonom, sto je cist penal!

Lord Bobinjo Rulz!!!
15:27

Penal kontakta je bilo dovoljno za kazneni udarac.

19:11

kad bi sudio Howard Web...

United_forever
15:26

Ovo je moglo da se svira kao penal, ali nista ne menja cinjenicu da nas je danas siti ubio na mesto, bukvalno su bili bolji na svim pozicijama.

15:38

Bar ti je za utehu,sto sam te ranije psihicki pripremio za katastrofu!

16:00

Mene si pripremio? Ovo je daleko od katastrofe decace, da su nam dali 5, e to bi bila katastrofa

Madridista
15:26

I da jeste, bio je nakon toga start mozda za penal nad Otamendijom tako da na kraju ipak niko nije ostecen.

necko1986
15:26

Tesko procjeniti ipak je Bravo ispucao loptu.

15:23

Ceo mec to radi ali kljucno je ne sviranje penala nad Ibrom kad je Bravo isao djonom!