Da li je Grujić kupio Klopa? Navijače svakako jeste

nedelja 07.05.2017.
16:47

Liverpul je remizirao sa Sautemptonom, a Marko Grujić je u smiraj utakmice umalo postao heroj "Enfilda".

Epa/Any Rain

Četa Jirgena Klopa danas nije mogla da pronađe put do mreže "Svetaca", kako je među stativama Sotona stajao raspoloženi Frejzer Forster.

Jedan od najboljih golmana koje engleska ima da ponudi, danas je pokazao sav svoj potencijal i sa devet odbrana bio najzaslužniji za remi bez golova na "Enfildu".

Odbranio je penal Milneru, najpre ga je dezorjentisao kratkim razgovorom, a potom se panterski bacio u pravu stranu i sačuvao svoju mrežu.

U smiraj susreta, Klopov poslednji adut bio je Marko Grujić.

Bivši fudbaler Crvene zvezde i osvajač zlata na Svetskom prvestvu za igrače do 20 godina, ušao je u igru u 86. minutu, a samo nekoliko minuta kasnije, malo je nedostajalo da postane heroj.

Odlično je pokupio centaršut sa leve strane, uputio strašan udarac glavom, ali je Forster još jednom maestralno intervenisao.

Navijači "Redsa" su na "Tviteru" izrazili želju da Grujića češće viđaju na terenu nakon ovog susreta, mnogi tvrde da je reprezentativac Srbije za svega nekoliko minuta na terenu uradio više od Vajnalduma kog je zamenio.

Hvale i njegove fizičke predispozicije i skreću pažnju Klopu da bi morao da mu da veću šansu u narednom kolu protiv Vest Hema.

Liverpulu gori pod nogama kada je plasman u Ligu šampiona u pitanju, više o samom susretu i stanju na tabeli pronađite u nastavku, a ispod pogledajte tvitove navijača ekipe sa "Enfilda".