četvrtak 17.03.2016.
21:45

Penal ili ne? Mislimo da je stvar jasna.

Beta/BranislavBožić/Ev

Fudbaleri Mančester junajteda i Liverpula u ovim trenucima igraju revanš meč osmine finala Lige Evrope, a od 31. minuta domaći vode sa 1:0.

Posle pola sata igre, Marsijal je ušao u šesnaesterac sa leve strane, prošao je Klajna koji je u želji da izbije loptu, zakačio Francuza po nozi, koji je pao, a Milorad Mažić pokazao na belu tačku.

Nema sumnje, najbolji srpski arbitar je doneo ispravnu odluku, kontakta je bilo, Klajn je zakasnio i zakačio Marsijala. Svi elementi za najstrožu kaznu su tu.

23:49

E sad uporedite ovaj penal i nesudjeni penal iz derbija....e komšije u kvalifikacijama ce vam suditi ove faullove jer tamo nema tolkog bahacenja i takvog nivoa sramote kojoj smo imali prilike da prisustvujemo

PARTIZANE VOLIMO TE
00:43

Zato ce u sezoni kupanja samo zaplivati u vodu i nece nikako izroniti iz vode....Ziveo PARTIZAN

Red Star
00:43

Ovo i to sto ti pominjes veze nemaju jedno sa drugim. Ovde je kontak pa pad, a na derbiju pad pa posle, metar, kontakt. Ako si tako osetljiv na sramotu pomeni onda i vasu utakmicu sa Radnickim tu je bilo sramote za izvoz.

XL
23:15

Dobra odluka. Penal je kao suza. Samo steta sto smo im poklonili penal, tj. Klajn nesmotrenoscu, nisu zasluzili ni taj gol sto su dali igrom koju su prikazali, ali ajde, desava se.

Alex DeLarge
11:31

Jos sto volim kad ovako docekate pet minuta posle X godina, i onda prozivate kao da ste osvojili planetu :D Nisu zasluzili ni taj gol? Jesam li ja gledao istu utakmicu u kojoj je samo Roho omasio iz peterca za 2:0? Kome je Minjole odbranio cist udarac glavom sa 7/8 metara pri 0:0? Imao je Junajted jos 2,3 odlicne prilike, iskren da budem imao je i Liverpul bar podjednako odlicnih sansi. Sve u svemu Junajted nije zasluzio prolaz. Liverpul LE osvojiti nece, sve dok je Dortmunda u takmicenju. PL je trenutno mnogo bitnija. Svaka cast Klopu, od luzera je napravio pristojan tim, ali mnogo ce mu zavisiti od prelaznog roka. Tu ce morati bar 2 top igraca da dovede ne bi li bio konkurentan, jer Siti sa Gvardiolom i Celsi sa Konteom nece biti iste ekipe. Pa i Murinjo sa Junajtedom...

XL
12:34

Koga ja prozivam? Imali ste svojih 10 minuta na pocetku meca i 15tak na startu drugog poluvremena, ali to je bilo jalovo. Rohova sansa je bila dobra, onu glavom Rasforda je Minjole sam zakuvao sa ocu-necu da izadjem, ali konkretnije sanse je imao Liverpul. I po meni, niste izvrsili dovoljno jak pritisak i zasluzili pogodak u pravom smislu. Ali dobro.Drago mi je sto se nadas da necemo osvojiti LE, lepo od tebe. Videcemo Kontea, Gvardiolu i Murinja, narano i Klopa vrlo brzo, ko je od cega napravljen. Ja verujem u Klopov uspeh, siguran sam da zna koga treba da dovede, da temeljno radi na tome, zato verovatno nije ni doveo nikog u Januaru.

Paklena pomorandza
23:09

P.S....da dodam,Mazic sudi perfektno,ono njegovio olajavanje bezpotrebno od strane p[repotentnih Engleza.

djoca
23:00

To je i zuti, tu je pogresio

23:00

Cist penal kao suza! Niko se ni bunio nije, nema sta da se prica.

Kralj Stiven
23:00

Cist penal,dobro sudi do sada.Ima potpunu kontrolu.

CR7
22:58

Marsijal ubica.

äxwell
22:56

Pa penal ko kuca! Sta tu nije jasno? Nismo mi navijaci MU da se zale na svaku odluku..

REVOLT BUNT SPT AWTA
22:56
22:55

Aman komsije,Mazic ta Mazic.....

Marko 90
22:52

Kao sto je u derbiju bio penal tako je i ovo cist penal .... nnUdario ga po nozi i to je penal ,jeste mu lopta pobegla nije imao kontrulu ali Cline promasio loptu i udario igraca po nozi po meni cist penal ....