Da je 'El Ninjo' ovo pogodio...

Autor: Boban Filipović
sreda 27.04.2016.
23:13

Dobar rezultat ima Atletiko pred revanš u Minhenu, ali ostaće žal što je Toresov šut spoljnom završio na stativi.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

Igrao se 75. minut meča na 'Visente Kalderonu', bio bi to prelep gol.

Prvi polufinalni duel između Atletika iz Madrida i Bajerna iz Minhena završen je rezultatom 1:0, jedini gol na meču postigao je Saul Nigez u 11. minutu. Revanš je za šest dana na 'Alijanc Areni'.

14 Komentara

AFC
Thursday, 28.04.2016
00:20

Nisam neki pristalica defanzivnog fudbala, ali treba biti realan i reći da je večeras Atletiko bio bolja ekipa. Uz sav posed lopte i sve zvezde u ekipi Bajern nije stvorio 2 dobre prilike, ako ne računamo one sa distance. U prvom poluvremenu bezidejni, kasnije popravili utisak, ipak mislim da nemci i dalje imaju veće šanse za prolazak dalje. Svaka čast Atletiku na borbenosti.

Super Frank 8
17:08

A kad Chelsea igra defanzivni fudbal onda svi pljuju....

Realan tip
Wednesday, 27.04.2016
23:58

Tores je tata igrice.

SAB
23:48

Tores fenomenalan, zalim sto nije ovako igrao u Celsi, ali lepo je videti Toresa u dobroj formi i da je opasan po protivnike.

ZAGORENA LEZA
23:35

A da je Alaba ono pogodio?

Lionel 10 BARCELONA
23:31

Da je Bajern pogodio njegove prilike sta bi bilo Atl igra samo na kontre to je dokaz da su mali klub ne mogu sacuvati loptu10 sek mole boga kada daju gol da sudija im svira kraj nikakav fudbal na njihovom mecu antipaticni od cirkuzanta Simeone do igraca Bajern u revansu daje 4-5 komada razbice ih

NIKE
01:46
Dejan1992
08:59

Cemu svrha tvog komentara?Da baba ima ..bila bi deda,taktika je taktika,Saul gol je dokaz da Atletiko igra fudbal,itekako dobar.Oslobodi se kompleksa jer su vas izbacili,ja sam navijac Reala i smatram da je Atletiko bio bolji od Bajerna ,cak se plasim njih u finalu ukoliko Real prodje.Kad god je Barsa pobedila Real prinao sam časno da su bili bolji.Uradi i ti tako umesto sto pises nebuloze.Budi objektivan i realan.Anti fudbal,ljudi objasnjavu kako se igra.Od Oblaka pa do Toresa.Da ne pominjem Augusta ,Saula,Grizmana,Huanfrana itd.Skoro pa savrsen kolektiv.Svaka cast Simeoneu i Atletiku.