Čudo kod Mančestera - Preokret o kojem danas bruji čitavo 'Ostrvo'!

ponedeljak 05.12.2016.
11:22

Jedan od najneverovatnijih preokreta koji je viđen na fudbalskim terenima u poslednje vreme dogodio se u nedelju nedaleko od Mančestera u meču FA Kupa.

Screenshot/YouTube

Verujemo da pažnja većeg dela fudbalske javnosti u Srbiji za vikend sigurno nije bila usmerena na mečeve ranije faze FA Kupa, zbog čega ste verovatno propustili nešto što se ne viđa često.

Utakmicu FA Kupa između Karzon Eštona i Vimbldona uživo je pratilo skoro 2.000 navijača i mora se priznati da su ti ljudi bili pravi srećnici, posebno onaj deo publike koji je podržavao gostujući sastav.

Meč je završen pobedom Vimbldona rezultatom 4:3 (0:2) a ostaće zapisano da su domaći prokockali tri gola prednosti i to za samo desetak minuta, pošto je Karzon Ešton vodio sa 3:0 kada je meč ušao u osamdeseti minut.

Gosti su za deset minuta uspeli da anuliraju zaostatak od tri gola, a onda su u četvrtom minutu nadoknade stigli do pobedonosnog gola i tako izazvali erupciju oduševljenja među svojim pristalicama.

Neko će reći da je u pitanju "nameštaljka", možda i ima osnova da se sumnja u regularnost meča, ali dok se ne dokaže suprotno ovo ostaje jedan od najvećih preokreta u skorije vreme.