Čudesni Toti vodio Romu do drugog mesta posle velikog preokreta!

ponedeljak 02.05.2016.
20:51

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima ekipu Đenove rezultatom 3:2 (1:1) u 36. kolu Serije A.

BETA/AP Photo/Gregorio Borgia

Roma je bolje otvorila meč i već u šestom minutu, Salah je doneo gostima prednost na asistenciju Dijega Perotija.

Ipak, prednost Rome trajala je svega sedam minuta, pošto je već u 13. Tačidis izjednačio na 1:1.

U 65. minutu, Đenova je preokrenula golom Pavoletija, ali je onda na scenu stupio veliki Frančesko Toti.

Kapiten Rome u igru je ušao u 59. minutu umesto Perotija i u 77. je pogodio iz slobodnog udarca posle uigrane kombinacjie sa De Rosijem. Totije gol pogledajte OVDE.

Kada se činilo da će meč ipak biti završen podelom bodova, El Šaravi je iskoristio asistenciju Edina Džeka dva minuta pre kraja za konačnih 2:3.

Roma je nastavila niz neverovatnih rezultata i na poslednjih 15 mečeva ima čak 13 pobeda.

Roma je sada druga na tabeli sa bodom više od Napolija, koji kasnije večeras dočekuje Atalantu.